Tıbbi Cihaz Sektörüyle ilgili Eğitimler

Dünya çapında ve pek çok dilde, deneyimli ve kalifiye eğitmenler tarafından geliştirilen uygulamalı eğitimler sunuyoruz. Eğitimlerimizin pek çoğu ilgili üst kurumlar tarafından onaylanmış eğitimler olup yönetim sistemleri denetimleri konusundaki tecrübemiz üzerine temellendirilmiştir.

Tüm eğitimler

TÜM KURSLARA BAKINIZ

GMP TEMEL EĞİTİMİ

İlaç, medikal cihaz, gıda ve kozmetik sanayi çalışanlarının profesyonel çalışmasını temin ederek güvenilir ve etkili ürün üretim için kullanılan temel prensipleri aktarmak.

ISO 10993 Biyouyumluluk Standartları

Tıbbi Cihazlar için 10993 serili standartlara göre biyolojik uygunluk uygulanacak testlerin seçilmesi ve biyouyumluluk testlerinin tekrar edilmesi gereken durumlar konusunda bilgiler aktarmak

ISO 14971 Risk Yönetim Sistemi

Tıbbî cihazlar ve aksesuarları ile ilgili tehlikeleri onunla tanımlamayabileceği, risklerini tahmin ve kontrol edebileceği, bu kontrollerin etkinliği izlenebileceği bir yöntem oluşturabilecek şekilde bilgi aktarmak.

Klinik Veri Değerlendirme

Ürünün tıbbi cihaz direktifinin temel gerekliliklerini karşıladığını ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak tasarımda olduğunun gösterilmesini sağlayacak nitelikte Klinik Veri Değerlendirme çalışmasının yöntemini aktarmak.

MDD 93/42/EEC

MDD 93/42/EEC Tıbbi Cihaz Yasası temel bilgilerini aktarmak.

Müşteri Şikayeti Olay Analiz Sistemi

Müşteri şikayetleri, olay analiz ve pazardan ürün toplatma ile ilgili işlemleri düzenleyen ve standartlarda belirtilen koşullara uygun, eksiksiz dosyalar oluşturulmasını sağlayan yöntemleri aktarmak.