Sorularınızın Yanıtları

Kurum İçi Eğitimlerimizle ilgili sorularınızın yanıtlarını burada bulabilirsiniz

Kurum İçi Eğitim Nedir? 

Sadece kurumunuz çalışanlarına özel olarak sunmuş olduğumuz eğitimlerdir. Eğitim yeri işletmeniz içerisinde olabileceği gibi tercihinize bağlı olarak işletmeniz dışında bir mekanda da olabilir.

Kurum İçi Eğitimler için nasıl rezervasyon yapabilirim?

Web sayfamızdaki başvuru formlarını doldurarak ya da bizimle e-mail (info@lrqa.com.tr) veya telefon (+90 216 368 99 30) ile iletişime geçerek eğitim başvurularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Kurum İçi Eğitimlerin maliyeti ne kadar olacaktır?

Eğitimin maliyeti talep etmiş olduğunuz eğitimin içeriği, süresi gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Başvurunuz sonrası sizlerle detayları görüşüp teklifimizi tarafınıza sunuyor olacağız.

Her eğitime kaç kişi katılabilir?

Eğitimin içeriği ve eğitimden beklentilerinize göre bu sayı değişebilir. Ancak eğitimin etkinliği ve verimliliği açısından katılımcı sayısını genelde 20 kişiyle sınırlamaktayız.

Eğitim için uygun eğitim salonumuz yok Eğitimi başka bir yerde almamız mümkün müdür? 

Eğitim yerini kendiniz tercih edebilirsiniz. 

Listenizde yer almayan bir eğitime ihtiyacımız var. Bir eğitim listenizde yer almıyorsa bu o eğitimi veremediğiniz anlamına mı gelmektedir?

Hayır, kesinlikle değil. Listede sadece en çok talep gören ve sıkça verdiğimiz eğitimler yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz diğer tüm eğitimler için bizi arayıp bilgi isteyiniz.