Otomotiv Eğitimleri

Dünya çapında ve pek çok dilde, deneyimli ve kalifiye eğitmenler tarafından geliştirilen uygulamalı eğitimler sunuyoruz. Eğitimlerimizin pek çoğu ilgili üst kurumlar tarafından onaylanmış eğitimler olup yönetim sistemleri denetimleri konusundaki tecrübemiz üzerine temellendirilmiştir.

Tüm eğitimler

TÜM KURSLARA BAKINIZ

IATF 16949:2016 Otomotiv Sektöründe Kalite Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimi

Otomotiv sektörü firmalarının kalite yönetim sistemlerinin, IATF 16949 Ototomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi gereklerine uygunluğunun doğrulanması için iç denetim sisteminin kurulması, denetimlerin planlanması ve uygulanması için gereken bilgileri katılımcılara aktarmak ve bu bilgileri pratik uygulamalarla pekiştirmektir

Otomotivde Süreç Yaklaşımı Modeli Eğitimi

Otomotiv ana sanayilerinin müşteri özel isteklerinde de önerdikleri bu model, işletmelerde verimli ve etkin bir yönetim sistemi kurulmasını amaçlamaktadır. Bu modeli temel alan eğitim, otomotiv sektöründen uygulama örneklerini de içermektedir.

Ölçüm Sistemleri Analizi (MSA) Eğitimi

Üretim proseslerinin kontrol etmek amacıyla kullanılan ölçüm sistemleriyle ilgili istatistiksel özellikler olan sapma, kararlılık, tekrarlanabilirlik, yeniden üretilebilirlik ve doğrusallık gibi kavramları örnek uygulamalarla aktarmak, ölçüm verilerinin kalitesini arttırmak üzere yöntemlerin gelişmesini sağlamaktır.