Eğitim

Dünya çapında ve pek çok dilde, deneyimli ve kalifiye eğitmenler tarafından yönetilen uygulamalı eğitimler sunuyoruz. Eğitimlerimizin pek çoğu ilgili üst kurumlar tarafından onaylanmış eğitimler olup yönetim sistemleri denetimleri konusundaki tecrübemiz üzerine temellendirilmiştir.

Size Özel Çözümler

Sizin için özel olarak tasarlanmış eğitim çözümleri sunabiliyor ve bu eğitimleri dilerseniz şirketiniz bünyesinde dilerseniz de genel katılıma açık bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca şirketler için ideal olan, daha fazla verimlilik elde etmek için çeşitli yönetim sistemlerinin bir araya getirildiği, çok disiplinli eğitim hizmetimizi de faaliyete geçirmiş bulunuyoruz. İster kalite, ister çevre ya da iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin denetiminden sorumlu olun, sistemlerinizi entegre etmenize imkan sağlayacak eğitim çözümlerimiz de bulunmaktadır.

Kurum İçi Eğitimler

LRQA’nın kurum içi eğitim çözümleri, kuruluşunuza belirli ihtiyaç ve durumları kapsayacak ısmarlama eğitimler alma imkanı sağlar. Eğitmenlerimiz, katılımcıları eğitim sürecine dahil eder ve eğitimin amaçları üzerine odaklanır. Sürekli denetim ve eğitim faaliyetleri gerçekleştirmekte olan uzmanlarımızın, her gün karşılaşmakta olduğunuz problem ve sorunlarla ilgili derinlemesine bilgileri bulunmaktadır. En güncel görüşleri, gerçek deneyimleri ve uygulamalı modelleri kullanarak öğrendiğiniz her şeyi iş yerinizde uygulamaya koyabilmenizi temin ederler.

Genel Katılıma Açık Eğitimler

Geniş bir çeşitlilikteki kuruluşların temsilcilerinin katılımına açık eğitimler de sunuyoruz. Bu eğitimler, belirli alanlarda uzmanlık kazanmak isteyen az sayıdaki kişinin eğitimini hedeflemeniz halinde oldukça düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Buna ek olarak, kalite yönetimi ve kalite güvencesi alanlarında uzaktan eğitim hizmetimiz de bulunmaktadır.

business discussion

Tüm eğitimlerimiz

LR onaylı ve çözüm ortaklarımız ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

01. Quality Box   02. Environment and Energy Courses   03. H&S Box   04. Integrated Courses Box
01. NST   02. Food Safety   03. Automotive courses   04. Medical Devices Cousres
01. Information Security Courses   02. Business Improvement Courses Box   03. Supply Chain Courses   04. Corporate Development Trainings

In House Courses