Size özel gereksinimlerinizi karşılayan ve iş verimliliğinizi arttıracak olan hizmetler

İşiniz benzersizdir. İhtiyaçları, hedefleri ve amaçları başka kuruluşlardan farklıdır. Bu sizi diğerlerinden ayırt eder ve size iş avantajı sağlar; ancak iş süreçlerinin ve programlarının belirlenmesi, yönetilmesi, ölçülmesi ve geliştirilmesinde uyguladığınız yöntemler için özelleştirilmiş yaklaşımlar sergilenmesini gerektirir.

Küreselleşmenin getirdiği zorluklar, müşteri gereksinimlerindeki, yasal gerekliliklerdeki ve teknolojideki değişimler nedeniyle, tüm dünyadaki kuruluşlar müşterilere özel kriterlere dayanan ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak verim arttırma programlarına giderek daha fazla yatırım yapmaya yönelmektedir. 

LRQA verim arttırma çözümleri, işiniz için doğru çözümü belirlemek amacıyla çeşitli araçlar ve teknikler sağlayarak müşteri değeri sunulmasına odaklanır. İhtiyaçlarınızı değerlendirdikten sonra, uygun bilgilerle donatılmanız için en doğru yöntemleri belirleyebilir ve önerilen geliştirme girişimlerini hayata geçirebiliriz. Tek yapmanız gereken işinize en uygun hizmeti seçmek: 

Risk Yönetimi
Tedarik Zinciri Güvencesi
İş Süreçleri ve Personel Gelişimi
Terzi Usulü Çözümler 

LRQA, profesyonel uzmanları ve üretmiş olduğu çözüm araçları ile faaliyet alanınızdaki kapsamlı yetkinliğini stratejik hedeflerinize bağlar ve bu da risklerinizi azaltmanıza, sürekli gelişimi ve rekabet avantajını sürdürmenize yardımcı olmamızı sağlar. Siz ve işiniz için doğru çözüm seçenekleri sağlamak amacıyla tarafsız ve bağımsız hizmetler sunmak için büyüklük, sektör ve coğrafi konumdan bağımsız olarak tüm müşterilerimizle dirsek temasında çalışırız. Bunun sonucunda, müşterilerimizin işini, sektörünü ve uyması gereken yasal gereklilikleri tanıyan ve anlayan bir küresel yönetim sistemleri profesyonel ağından faydalanabilirsiniz. 

“Daha büyük bir şeyin parçası olduğunuzu bilmenin avantajlarından faydalanın. Özünde kârımızla fonladığımız bir vakıf kurumuyuz, sizin işiniz başkalarına da yardım etmemize yardımcı oluyor.”

John Rowley, Genel Müdür, LRQA

Lloyd’s Register grubunun bir üyesi olarak kaynaklara benzersiz bir erişime sahip olan LRQA, bu sayede çoğu sektördeki özel gereksinimleri ve yasal gerekliliklere uyumu karşılamak için gözetim, doğrulama ve denetim hizmetleri yürütebilmektedir. 

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, iş hedeflerinize ulaşmanız için size özel çözümü hazırlama yetkinliğine sahibiz.