QMS - Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi

LRQA, Kalite Yönetim Sistemi'ne ilişkin ihtiyaçlarınızı belirleyerek bu ihtiyaçlarınıza yönelik size özel eğitim çözümleri sunar.

Tüm eğitimler

TÜM KURSLARA BAKINIZ

ISO 14001: 2015 Bilgilendirme

ISO 14001 standartlarının nasıl değişeceğini, eklenen/değiştirilmiş gerekliliklerin ne olduğunu ve Annex SL'in gelecekteki değişiklikleri nasıl şekillendirdiğini öğreneceksiniz.

ISO 14001:2015 Güncelleme Eğitimi

ISO 14001:2015 uluslararası olarak tanınmış Çevre ve Enerji Yönetim Sisteminin (Environment and Energy Management System) güncel versiyonudur.

ISO 14001:2015 İç Denetçi Eğitimi

Bu bir günlük eğitim, mevcut Çevre ve Enerji Yönetim Sisteminiz (EMS) ile ilgili iç denetçi deneyiminizi geliştirmeyi, yeni standardı ve revizyonun Çevre ve Enerji Yönetim Sisteminizi nasıl etkileyeceğini öğrenmenizi sağlamayı hedeflemektedir.

ISO 9001:2015 Baş Denetçi Geçişi

Annex SL Ek 2 temelli genel yönetim sisteminin yapısını ve bunun denetçi açısından sonuçlarını, kuruluşu, içeriğini ve nasıl denetlenebileceğini anlamanın gerekliliklerini öğrenin.

ISO 9001:2015 Bilgilendirme

ISO 9001 standartlarının nasıl değişeceğini, eklenen/değiştirilmiş gerekliliklerin ne olduğunu ve Annex SL'in gelecekteki değişiklikleri nasıl şekillendirdiğini öğreneceksiniz.

ISO 9001:2015 for Internal Auditors

This one-day course will build on your existing Quality Management System (QMS) internal auditing experience, enabling you to learn about the new standard and how the revisions will affect your QMS.

ISO 9001:2015 İç Denetçi Eğitimi

Bu bir günlük eğitim yeni standartları ve revizyonların Kalite Yönerim Sisteminizi ne şekilde etkileyeceğini öğrenmenizi sağlayarak, varolan Kalite Yönetim Sisteminizin (KYS) iç denetçi deneyimini geliştirecektir. Denetleme tekniklerinin yeni gerekliliklere nasıl uygulanacağını, süreçleri, organizasyon içeriğini, risk temelli yaklaşımın benimsenmesini ve üst yönetim bağlılığını nasıl denetleyeceğinizi öğreneceksiniz.