Gıda Sektöründeki Müşterilerle Boğaz'da Etkinlik

Gıda sektöründe faaliyet gösteren LRQA Türkiye müşterileri, 21 Ekim 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliğe katıldılar. İstanbul Boğazı’nda gerçekleşirilen ve 4 saat süren yemekli tekne gezintisine 15 firmadan yaklaşık 30 kişi katılım gerçekleştirdi.

Etkinliğe katılan misafirlerin hepsi sıradışı olarak tanımladıkları etkinlik sayesinde oldukça hoş bir akşam geçirdikleri konusunda geri bildirimlerde bulunarak LRQA ekibi ve kendi sektörlerinden kişilerle uzun sohbetler gerçekleştirmiş olmaktan dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler. 

Gıda sektörü Türkiye’deki en önemli sektörlerden bir tanesidir. Global gıda tedarik zinciri her geçen gün büyüyerek daha karmaşık hale gelmekte ve buna bağlı olarak sektörde faaliyet gösteren firmaların karşılaştıkları zorluklar da artmaktadır. LRQA, Türkiye ofisi faaliyete geçtiği tarihten bugüne gıda ve gıdaya paralel olan sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşların her geçen gün genişleyen ihtiyaçlarına karşılık verebilmek üzere ürün yalpazesini sürekli olarak geliştirerek sunmuş olduğu hizmetlerle kuruluşları desteklemeye devam etmektedir. 

Etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran misafirlerimize teşekkür ediyor, gerek yerel, gerekse küresel ölçekteki Türk gıda kuruluşlarının rekabet gücünü geliştirmeyi amaçlayan ve LRQA olarak ev sahipliği yapabileceğimiz etkinliklerde buluşabilmeyi diliyoruz. 

LRQA Türkiye

Yacht Event