LRQA ISO Standartları Güncel Bilgi: ISO Teknik Komitesi, ISO 14001 için yeni bir web sitesi yayınladı

Binlerce kullanıcının, uluslararası çevre yönetim sistemi standardı ISO 14001’in revizyonu ile ilgili son gelişmeleri takip edebilmelerini sağlayabilmek için yeni bir web sitesi yayınlandı. Bu web sitesi, ISO 14001 konusunda sorumluluğa sahip olan ISO TC 207/SC1/WG 5 ISO Komitesi tarafından hazırlandı.

Site, Eylül 2015’te yayınlanması beklenen revize standart ile bu standarda ilişkin muhtemel önemli değişiklikleri ve standardın faydalarını da içeren çok sayıda yararlı bilgiyi içermektedir.

Tüm temel ISO standartlarının revize edilmesi süreçlerinde olduğu gibi, LRQA ISO 14001 ile ilgili değişiklikler hakkında bilgilendirme konusunda yine öncü bir rol üstlenmektedir. Tüm dünyada firmaların yeni standartlara sağlıklı geçiş yapmalarına yardımcı olmak üzere vermiş olduğumuz genel katılıma açık ve kurum içi eğitimlerin yanı sıra, yine kurumların ihtiyaçlarına özel denetim hizmetleri de sunmaktayız.

LRQA’nın ISO Geçiş Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için info@lrqa.com.tr adresine mail atabilir ya da www.lrqa.com/isostandardsupdate adresini ziyaret edebilirsiniz.