Yeni LRQA’ya Hoş Geldiniz

Londra, Aralık 9 2013;LRQA artık yeni bir kurumsal kimliğe sahip olduğunu sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duymaktadır. LRQA, Lloyd’s Register Grubu’nun (LR) bir parçasıdır ve geçen yıllar içinde Lloyd’s Register önemli değişiklikler geçirmiş ve büyümüştür. 78 ülkede 9000’den fazla çalışanımızla 1 milyon Sterlin ciro elde eden bir hizmet sağlayıcı olmayı başardık; Lloyd’s Register Foundation’ı kurumumuzun ana şirketi olarak yeniden yapılandırdık, global teknoloji merkezlerimiz aracılığı ile teknolojik liderlik yatırımlarında bulunduk, hizmetlerimizi enerji ve demiryolu projeleri ile derinleştirdik ve Yönetim Sistemleri konusunda çalışan LRQA’nın hizmetlerini daha da kapsamlı hale getirdik.

250 yıldan daha fazla geçmişe sahip Lloyd’s Register markası üzerine kurulmuş olan yeni kurumsal kimliğimiz; bağımsızlık, teknik mükemmellik ve kamu yararı taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Yeni logomuz ise LRQA da dahil tüm grup üyelerini birbirine bağlayan ve geniş hizmet portföyümüzden daha kolay faydalanmayı sağlayan bir araç olarak tasarlanmıştır.

Yeni kurumsal kimliğimiz sadece bir başlangıçtır ve bizler hem müşterilerimiz hem de markamız için heyecanla geleceğe bakıyoruz. LRQA Genel Müdürü ve Bağımsızlık Uluslararası Sertifikalandırma Örgütü (IIOC) Başkanı Mike James, “Müşterilerimizin iş ihtiyaçları değiştikçe beklenti ve gereksinimlerinin de değiştiğinin farkındayız” diyor ve şöyle devam ediyor: “Sonuç olarak, 2014 ve sonrasına adım atarken tüm dünyada denetim ve eğitim hizmetleri verdiğimiz binlerce müşterimize bu hizmetleri daha yeni ve geniş kapsamda verebilmek için çalışacağız.”

Genişleyen hizmet kapsamımız ve yeni kurumsal kimliğimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimleiletişime geçiniz.

SON

LRQA Hakkında

LRQA, Lloyd’s Register Group Limited’in bir parçasıdır. LRQA, birçok standart ve gereklilikler çerçevesinde denetim, belgelendirme, doğrulama, denetim ve eğitim konularında hizmet veren, konusunda lider ve bağımsız bir kuruluştur. 50’den fazla akreditasyon kurumu tarafından onaylı olan LRQA, müşterilerine 120’den fazla ülkede hizmet vermektedir. LRQA, özgün denetim yaklaşımı  Business Assurance sayesinde denetim kavramını güçlü bir yönetim aracına dönüştürebilmektedir.

Kurumunuz ve paydaşlarınız için neyin gerçekten önemli olduğunu anlayarak sizlere yönetim sisteminizi ve işinizi aynı zamanda geliştirebilmeniz için yardımcı oluyoruz. 

LR Hakkında

Lloyd’s Register (LR), tamamı bilim ve mühendislik alanlarında araştırma yapmak ve eğitim vermek için İngiltere’de kurulmuş bir dernek olan Lloyd’s Register Foundation’a ait olan global bir teknik hizmet, mühendislik hizmetleri ve ticari hizmet kurumudur. 1760 senesinde gemi klaslama kurumu olarak kurulan LR şimdi birçok sanayi sektörü için 78 ülkede 9000’den fazla çalışan ile hizmet vermektedir.

LR’nin dürüstlük, tarafsızlık ve teknik mükemmellik ile ilgili ünü uzun yıllara öncesine dayanmaktadır. Yasalara uygunluk, risk ve danışmanlık hizmetlerimiz, müşterilerimize varlıkları ve işlerinin emniyette, sürdürülebilir ve güvenilir olduğuna dair güven vermektedir. Global Teknoloji Merkezlerimiz ve araştırma ağımız sayesinde LR, yeni bilim ve teknolojilerin müşterilerimizin işlerine herhangi bir zarar vermeksizin uygulanması uğraşında her zaman lider pozisyonda yer almaktadır.